Thalac,
získává to nejlepší z moře
Exkluzivní protokoly péče
pro trvalé výsledky

Značka Thalac je držitelem certifikace ISO 9001 zaručující poskytování uniformních a pravidelně auditovaných standardů. Pracujeme na neustálém zlepšování své kvality a výkonů.

Certifikací ISO 9001 a důsledným uplatňováním Cosmetics GMP (Good Manufacturing Practices) splňujeme nejpřísnější evropské a mezinárodní standardy kvality.

Výrobky Thalac nejsou testovány na zvířatech a až na vzácné výjimky jsou bez obsahu parabenů, ropných derivátů a minerálních olejů.

 

Každé THALAC ošetření obličeje i těla v salonu má přesně stanovený ŠKOLÍCÍ PROTOKOLve kterém je popis procedury krok za krokem a seznam používaných výrobků. Uvedené postupy byly vypracovány našimi odborníky pro dosažení nejlepších výsledků. Avizované výsledky garantujeme pouze při dodržení doporučeného postupu a použití předepsaných výrobků. Za případnou nežádoucí rekaci pleti při nedodržení postupu neručíme. Seznam protokolů k péči o obličej naleznate zde. Seznam protokolů k péči o tělo naleznete zde. Podrobné protokoly všech procedur krok za krokem včetně výrobků naleznete zde.

 

Výrobky z řady pro domácí použití mají díky podílu účinných složek 12-15% srovnatelný účinek jako kabinetní přípravky Thalac používané odborníky v salonech, čímž je zaručena návazná péče pro perfektní a dlouhodobé výsledky. Začněte s účinnou péčí o pleť právě teď.