Nová procedura

od Thalacu

THALAC Relaxační hydratační rituál byl vytvořen, aby příznivcům značky poskytl opravdový pocit relaxace a pohody!

Díky peelingu a relaxační masáži toto nové ošetření uvolňuje napětí těla v 6-ti krocích: Nohy a chodidla (přední a zadní strana), záda, břicho, paže a ruce, krk/šíje, trapézy a dekolt. A navíc volitelně masáž obličeje a pokožky hlavy. 

Tato péče je založena na použití speciální techniky střídání různorodých masážních pohybů: vodní tok, diagonální tlak, hnětení nebo prstové vlny, ... Použitá kosmetika, peelingová sůl a masážní balzám, kombinuje benefiy Epsomské soli s relaxačními účinky modrozelené řasy a lotosu. 

Ale velkou novinkou této procedury je její 'à la carte' varianta. THALAC exkluzivně nabízí odborníkům z oboru krásy možnost přizpůsobení ošetření požadavkům a časovým možnostem každého klienta. Před začátkem procedury si klient sám určí:

    ◾čas věnovaný proceduře
    ◾oblast pro masáže
    ◾míru tlaku masáže

S touto 'à la carte' verzí od 15 minut pro 1 oblast do 60 minut pro 4 oblasti, nebo s 'kompletní' verzí v trvání 1h30min, si klient sám určuje časový i finanční limit, který chce ošetření věnovat.

Důmyslné manuální techniky a vysoce účinné produkty: THALAC sdílí své unikátní zkušenosti s péčí zrozenou z moře. Objevte doposud nepoznanou péči a vydejte se vstříc příjemné proceduře, která vás ukolébá v rytmu mořských vln.

Dozvědět se více o proceduře Relaxační hydratační rituál.